کسب‌وکارهای زیادی اهمیت فعالیت در فضای آنلاین را متوجه شده و اقدامات لازم برای آن را انجام داده‌اند. یکی از اینکارها استفاده از بازاریابی محتوایی و تولید محتواست. با اینحال این تصور وجو دارد که تولید محتوا و نوشتن مقالات و کارهای مرتبط با آن کار خیلی سختی نیست! اما تولید محتوای اصولی و سئو محور که باعث دیده شدن وب‌سایت شما و رشد آن شود، چالش‌های خاص خود را دارد.

استفاده از پکیج تولید محتوا با به کارگیری به روزترین اصول و الگورتیم‌ها، باعث پیشرفت شما خواهد شد. این پکیج خدمات مختلفی را شامل می‌شود که مجموعه‌ی آن‌ها کنار هم تاثیرگذاری چشم‌گیری دارد. در ادامه‌ی این مقاله اهمیت استفاده از پکیج تولید محتوا را بررسی می‌کنیم.

«بازاریابی محتوا مهم است؛ چرا که سوالات مخاطبان شما را برطرف می‌کند. با بازاریابی محتوا، می‌توانید اعتماد مخاطبانتان را جلب کرده و با برقراری ارتباط بهتر، آن‌ها را به مشتری تبدیل کنید. علاوه بر این، امروزه کاربران از برندهای مورد علاقه‌ی خود، انتظار محتوای باکیفیت و به صورت منظم را دارند. HubSpot»

همه چیز درباره‌ی پکیج تولید محتوا

از اساسی‌ترین مواردی که برای جذب مخاطب و دیده شدن کسب‌وکارها لازم است، تولید محتوای اصولی است. اجرا شدن پکیج تولید محتوا می‌تواند در پلتفرم‌های مختلف از جمله وب‌سایت‌ها شبکه‌های اجتماعی و … انجام شود اما همه‌ی آن‌ها درنهایت باید باعث افزایش فروش و تحقق اهداف بازاریابی کسب‌وکارها شوند.

در ابتدا باید بدانیم که پکیج تولید محتوا چیست و شامل چه خدماتی می‌شود؟ برای این موضوع باید با سبک‌های مختلف تولید محتوا آشنایی داشته باشیم.

انواع تولید محتوا در پکیج تولید محتوا

تولید محتوا انواع مختلفی داشته و با توجه به اهداف هر برند و محل فعالیت آن، می‌تواند متفاوت باشد. برای مثال یکی از مهم‌ترین انواع آن در پکیج تولید محتوا، تولید محتوای متنی بوده که برای وب‌سایت‌ها به علت تاثیر در سئو، اهمیت زیادی دارد. در ادامه انواع محتوا را معرفی می‌کنیم.

·         تولید محتوای ویدئویی

در پکیج تولید محتوا یکی از مهم‌ترین‌ موارد، تولید محتوای ویدیویی است. این نوع محتوا باعث بیشتر شدن تعامل با مخاطبان شده و آن‌ها ارتباط بیشتری با کسب‌وکارتان می‌گیرند. البته این موضوع در گروی تولید محتوای ویدیویی اصولی و جذاب است. از تاثیرات دیگر و مهم این نوع تولید محتوا برای وب‌سایت‌ها، بهبود سئو می‌باشد؛ چرا که با بارگذاری این نوع محتوا در وب‌سایت، کاربران مدت زمان بیشتری در وب‌سایت گذارنده و همین موضوع تاثیر چشم‌گیری در سئو و جایگاه وب‌سایت در موتورهای جست‌وجو دارد.

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله‌ی “انواع محتوای ویدیویی و سئوی آن” نوشته در بلاگ وستا را مطالعه کنید.

·         پکیج تولید محتوای متنی

اصلی‌ترین و مهم‌ترین مورد در پکیج تولید محتوا، محتوای متنی است. محتوای متنی خود نیز انواع مختلفی دارد. حتی سناریوی لازم برای انواع تولید محتوای ویدیویی نیز جزو این دسته قرار می‌گیرد. اهمیت تولید محتوای متنی برای وب‌سایت‌ها مشخص می‌شود؛ چرا که با نوشتن محتواهای متنی و به صورت سئو محور، علاوه بر بهبود تجربه کاربران وب‌سایتتان، رتبه‌ی آن در نتایج موتورهای جست‌وجو ارتقا پیدا می‌کند.  

تولید محتوای متنی، نیازمند رعایت اصول خاصی است که برای دریافت نتیجه، باید آن‌ها رعایت کنیم. برای دریافت مشاوره‌ی رایگان در این زمینه با ما تماس بگیرید.

·         اینفوگرافی

اینفوگرافی یکی از انواع محتوا در پکیج تولید محتواست. اینفوگرافی در واقع با چارت‌ها، نمودارها و به طور کلی با استفاده از محتوای تصویری و گرافیکی مفاهیم را منتقل می‌کند. در بعضی از مواقع محتوای یک اینفوگرافی می‌تواند کلیت یک مقاله را به مخاطب برساند؛ درنتیجه استفاده‌ی درست و اصولی از آن مهم است.

تولید محتوای صوتی و پادکست

پادکست یکی دیگر از انواع محتواست که در چند سال اخیر جای خوبی در بین مردم ایران پیدا کرده است. استفاده از پادکست در پکیج تولید محتوا، کسب‌وکار شما را به تعداد بیشتری از مخاطبان معرفی کرده و به علت همراهی این نوع از محتوا در لحظات مختلف با افراد، ماندگاری بیشتری در ذهن آن‌ها دارد و همین موضوع باعث وفاداریشان به شما می‌شود.

مقالات پیشنهادی برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با پادکست:

تولید محتوای صوتی در پکیج تولید محتوای متنی

چرا باید از پکیج تولید محتوا استفاده کرد؟!

در انجام هر کاری، هدفی مشخص و معین وجود دارد. هدف از حضور و فعالیت کسب‌وکارها در فضای دیجیتال، دیده شدن و افزایش فروش می‌باشد. از ملزومات رسیدن به این هدف، استفاده از پکیج تولید محتواست. به کارگیری روش‌های پکیج تولید محتوا می‌تواند شما را به جایگاه دلخواهتان در دنیای آنلاین برساند.

مزایای استفاده از پکیج تولید محتوا

صاحبان کسب‌وکارهایی برای مدیریت بهتر فعالیت وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود از پکیج تولید محتوا استفاده می‌کنند، از مزایای آن بهره می‌برند.

1.     تولید محتوای تخصصی و اصولی

یکی از چالش‌های کسب‌وکارها، عدم آشنایی با اصول تولید محتوا می‌باشد. تنها داشتن اطلاعات در حوزه‌ی تخصصی و کاریتان کافی نبوده و برای نتیجه گرفتن، باید به صورت اصولی انجام شود. برای مثال بسیاری از افراد تصور می‌کنند که برای فروش آنلاین در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام تنها کافیست که یک پیج داشته باشید؛ در صورتیکه داشتن استراتژی شبکه‌های اجتماعی، انواع تولید محتوای تصویری و ویدیویی و … تنها چند مورد از الزامات موفقیت در اینستاگرام است.

محتواساز برای پلتفرم‌های مختلف انواع پکیج تولید محتوا را ارائه می‌کند که شامل تمام پیش نیازها و امکانات لازم برای موفقیت است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید.

2.     صرفه‌جویی در زمان

اولین مزیت استفاده از پکیج تولید محتوا برای وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی خود، صرفه جویی در زمان است. شما می‌توانید زمانی که قبلا صرف تولید محتوا می‌کردید، برای توسعه و پیشرفت کسب‌وکار خود به کار بگیرید.

3.     برندینگ

پس از گذشت مدت زمانی و قرارگیری محتواهای تدوین شده در پکیج تولید محتوا، به علت تخصصی و مرتبط بودن با حوزه‌ی کاریتان، شما به عنوان یک برند شناخته می‌شوید و مراجعه‌ی افراد به شما طور قابل توجهی افزایش می‌یابد.

4.     زمان بندی برای انتشار محتوا

هم در وب‌سایت و هم در شبکه‌های اجتماعی، نظم انتشار محتوا از مهم‌ترین معیارهای موفقیت و پیشرفت است. با پکیج تولید محتوا، انواع محتوای مورد نیاز طبق تقویم محتوایی تعیین شده و با همه‌ی موارد مهم آن، منتشر می‌شوند. این نظم در بارگذاری محتوا، علاوه بر تاثیر موتورهای جست‌وجو و سئو، در جلب اعتماد مخاطب نیز تاثیرگذار است.

تقویم محتوایی تاثیرگذار در پکیج تولید محتوای متنی

پکیج تولید محتوا؛ کلید موفقیت در دنیای آنلاین

با وجود حجم زیاد انواع محتوا اگر برای خود برنامه‌ای مشخص نداشته باشید، نه تنها نتیجه‌ای نمی‌‌گیرید، بلکه می‌تواند روی برندینگ شما تاثیر معکوس گذاشته و جبران کردن آن چالش‌های بسیاری دارد.بهترین نمونه‌ی پکیچ تولید محتوا، در ابتدا با آشنایی و مشخص شدن اهداف شما از تولید محتوا، استراتژی کاملی را طراحی کرده و سپس به طور اصولی  شروع به تولید محتوا می‌کند. در محتواساز این مراحل و جزئیات کامل آن برای ارائه‌ی پکیج تولید محتوا انجام می‌شود.

0 دیدگاهبستن دیدگاه‌ ها

ارسال دیدگاه

چهار × 5 =

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)