محتواساز، پلتفرم آنلاین ارائه‌ی انواع خدمات مرتبط با بازاریابی محتوایی مانند سفارش انواع تولید محتوا است. با گسترش حضور و فعالیت کسب‌ و کارهای مختلف در دنیای دیجیتال، مانند طراحی وب‌سایت اختصاصی هر کسب‌ و کار، اهمیت تولید انواع محتوا برای پلتفرم‌های مختلف از جمله وب‌سایت‌ها، دو چندان شده است؛ چرا که تولید محتوای انواع مقالات مرتبط با کسب و کار همراه با توزیع مناسب کلمات کلیدی، در رتبه‌ی وب سایت‌ها و سئوی آن‌ها در موتورهای جست‌وجو از جمله گوگل، نقش چشم گیری دارد.

البته تولید محتوا، زمانی بیشترین تاثیرگذاری خود را خواهد داشت که با تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی باشد. استراتژی بازاریابی محتوایی، شامل مراحل مختلفی است که قبل از شروع به تولید انواع محتوا، برای دریافت بهترین بازدهی و نتیجه، به طور اختصاصی برای هر کسب و کار، متناسب با نوع فعالیت آن، تدوین می‌شود.

با وجود کمبودهایی در زمینه خدمات انواع تولید محتوا به ویژه تولید محتوای متنی و تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی وجود داشت، وب سایت محتواساز، راه اندازی و شروع به کار کرده است. تیم محتواساز با داشتن سابقه‌ی چندین ساله‌ی فعالیت در لاین کانتنت شرکت دانش بنیان وستا، پس از احساس نیاز به حضور پررنگ‌تر در این زمینه و رفع مشکلات موجود و همچنین کمک به رشد و پیشرفت تعداد بیشتری از کسب و کارها، فعالیت‌های خود را گسترش داده و در قالب وب‌سایت محتواساز کار خود را در ابعاد گستره‌تر ادامه می‌دهد.

محتواساز، وب‌سایت سفارش انواع تولید محتوا به صورت آنلاین و تمام وقت بوده که همواره سعی می‌کند تا برای کسب و کارهای مختلف و افرادی که به تولید محتوا نیاز دارند، مسیر رسیدن به محتوای حرفه‌ای را با بالاترین کیفیت ممکن، تسهیل می‌کند. اعضای تیم محتواساز و نویسندگان آن، به صورت مداوم در تلاش هستند تا متناسب با نیاز موجود برای هر کسب و کار، محتوای تخصصی و در صورت نیاز در به زبان ساده و با رعایت کامل استانداردها و چهارچوب‌های تولید محتوا، خلق کنند.

همچنین، متخصصین تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی در تیم محتواساز، در تلاش هستند تا با استفاده از روش‌ها و ابزارهای مناسب و تحلیل کامل کسب‌ و کارها، بهترین استراتژی بازاریابی محتوایی را متناسب با نوع فعالیت و اهداف هر کسب و کار، تهیه و تدوین کنند تا در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه را دریافت کنند.

اهداف و چشم انداز

اعضای تیم محتواساز، از ابتدای شروع فعالیت در لاین وستا کانتنت نیز، در تلاش بودند تا با تولید محتوای با کیفیت، در رشد و پیشرفت کسب و کارهای مختلف و بهبود جایگاه وب‌سایت آن‌ها، نقش موثری داشته باشند. محتواساز، در نظر دارد با توجه به پتانسیل بالای ارائه‌ی خدمات بازاریابی محتوایی، تیم خود را گسترش داده و با افزایش تعداد نویسندگان، بتواند در مسیر رشد تعداد بیشتری از کسب و کارها همراهی داشته باشد.

0
نوشته ها
0
دنبال کننده ها
0
عضو ها
0
بازدید روزانه

تیم ما

سارا احمدی
سردبیر
نیک متئو
سردبیر ارشد
الیزابت سوان
منابع انسانی

آخرین و به‌روزترین مقالات تولید محتوا و سئو

عضویت در خبرنامه

آخرین پست ها و مقالات را در ایمیل خود دریافت کنید

[mc4wp_form id="517"]

ما قول می دهیم که اسپم ارسال نشود :)